AWARIE KUCHENEK GAZOWYCH – POPULARNE USTERKI

Jeśli szukasz doświadczonego serwisanta do naprawy awarii kuchenki gazowej w Katowicach i okolicach, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

.

Zadzwoń: 799 058 004

Zalety płynące z użytkowania kuchenki gazowej

awarie kuchenek gazowychKuchenka gazowa z uwagi na swój niski koszt zakupu i eksploatacji (koszt gazu czy koszt części zamiennych) cieszy się nadal dużą popularnością. Pomimo dostępnych nowszych rozwiązań technologicznych, jakimi są np. płyta ceramiczna czy płyta indukcyjna nadal nie brakuje zwolenników konwencjonalnego rozwiązania. Niejednokrotnie architekci wnętrz w swoich projektach przestrzeni kuchennej proponują zastosowanie kuchenki gazowej czy to stylizowanej na lata retro czy w nowoczesnym wzornictwie ze szklaną płytą.

Do zalet gotowania na kuchni gazowej niewątpliwie możemy zaliczyć łatwość obsługi (regulacja wielkości płomienia po przez obrót pokrętła jest intuicyjna i daje natychmiastowy efekt) , możliwość stosowania dowolnych garnków (w przeciwieństwie do technologii zastosowanej w płytach indukcyjnych). Kuchenki gazowe z uwagi na swoją prostą budowę są mało awaryjne, a ich ewentualna naprawa nie jest kosztowna. Kuchenka gazowa sprawdziła się nie raz podczas chwilowego braku w przesyle prądu czy awarii elektrycznej.

Wady związane z użytkowaniem kuchenki gazowej

Kuchenka gazowa oprócz licznych zalet ma też i kilka wad. Awaria zaworu czy czy połączeń skręcanych może doprowadzić do poważnych skutków poprzez ulatnianie się gazy. Utrzymanie w czystości kuchenki gazowej też nie należy do najłatwiejszych zajęć. Także uszy garnków pozostawione na płomieniu nagrzewają się do temperatur grożących poparzeniem.

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD