Awaria płyty indukcyjnej, elektrycznej i ceramicznej – popularne usterki

Jeśli szukasz doświadczonego serwisanta do naprawy awarii płyty indukcyjnej w Katowicach i okolicach, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

.

Narażenie płyty indukcyjnej na awarie i usterki

Wraz z rozwojem przemysłu AGD płyty indukcyjne zaczęły wypierać starszą generację tj. płyty ceramiczne i elektryczne. Technologia zastosowana w płytach indukcyjnych pozwoliła zebrać najlepsze zalety typowej kuchni gazowej (ekonomia, energooszczędność) i wygodę użytkowania płyt ceramicznych / elektrycznych (łatwość mycia, funkcjonalność, bezpieczeństwo użytkowania).

Zadzwoń: 799 058 004

czy naprawa płyty indukcyjnej jest trudna

Rozwój technologii w przemyśle AGD z jednej strony ułatwia nam codzienne czynności, ale z drugiej strony jest droższy w zakupie i bardziej uzbrojony we wszechobecną elektronikę, która czasami może być zawodna (awaryjna), a koszty naprawy w autoryzowanym serwisie zaporowe. Za dobrze ugotowane danie na płycie indukcyjnej, poza kucharzem, odpowiada szereg sekcji składających się z czujników, radiatorów, wentylatorów, przetwornic prądu, drajwerów i wielu innych podzespołów zamkniętych i przykrytych estetyczną żaroodporną płytą szklaną. Cała ta elektronika pracuje w trudnych warunkach, będąc systematycznie nagrzewana przez rozgrzane naczynia postawione na płycie, a także przez przepływający prąd, który nie zawsze jest tak stabilny, jak zapewnia dostawca energii elektrycznej.

Zobacz ofertę: Naprawa płyt indukcyjnych – Fix AGD Katowice.

moduł płyta indukcyjna awaria i usterka

Pomimo, że płyty indukcyjne są przystosowane do trudnych warunków pracy, czasami dochodzi do ich awarii. Alternatywą na spory wydatek zakupu nowej płyty indukcyjnej jest podjęcie decyzji o jej naprawie. Serwisanci z doświadczeniem są w stanie część usterek usunąć u Klienta w domu. Stosują do tego podzespoły elektroniczne dokładnie takich samych producentów, te montowane w oryginale. Do rzadkości należy wymiana całych modułów, których cena jest wysoka. Tym wyróżnia się nieautoryzowany serwis od autoryzowanego. W autoryzowany serwisie serwisanci wymieniają uszkodzone bloki sterujące ( moduły) na nowe i niejednokrotnie taka usługa przekracza połowę wartości płyty indukcyjnej.

Zadzwoń: 799 058 004

Podłączenie i montaż płyt indukcyjnych

Świadczymy usługi montażu (podpięcia elektrycznego) Państwa płyty indukcyjnej. Na życzenie Klienta możemy podbić gwarancję producenta (w razie nieszczęśliwego zdarzenia sprzęt AGD nie straci gwarancji).

Naprawa płyt indukcyjnych i elektrycznych / ceramicznych

Wykonujemy pogwarancyjne naprawy płyt indukcyjnych i płyt elektrycznych / ceramicznych. Koszty naprawy elektroniki nie przekraczają 50% wartości płyty indukcyjnej.

Serwis płyty indukcyjnej objęty gwarancją

W zakresie wykonanej usługi naprawy płyty indukcyjnej udzielana jest gwarancja na okres 3 miesięcy.

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD