Naprawa zmywarek – Będzin

Nowoczesny sprzęt AGD ma jedną, istotną wadę. Jest nią zwiększona awaryjność, o czym nie było mowy w przypadku urządzeń z poprzednich dziesięcioleci. Oczywiście jako firma zajmująca się naprawą zmywarek w Będzinie nie mamy na to wpływu. Mamy jednak wpływ na to, jak szybko możemy ją naprawić.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Sprawny serwis zmywarek

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z zakresu naprawy sprzętu AGD. Prowadzimy mobilny serwis zmywarek w Będzinie, dzięki któremu jesteśmy w stanie szybko dojechać na miejsce zamieszkania Klienta i – w miarę możliwości – dokonać niezbędnych napraw bez przewożenia sprzętu do warsztatu. Pod względem geograficznym nie ograniczamy się wyłącznie do samego Będzina, ale serwisujemy sprzęty AGD na terenie całego śląska i okolic.

Dla nas naprawa zmywarek w Będzinie to coś więcej, aniżeli tylko praca. To pasja, którą możemy realizować poprzez ciągły rozwój naszych umiejętności, doświadczenia i wiedzy na temat sprzętu AGD. Ciągłemu udoskonaleniu podlega również sposób świadczenia przez nas usług.

Jak zgłosić awarię zmywarki?

  1. Klient zgłasza nam awarię. Może to zrobić w każdej chwili. Działamy 24h/dobę i 7 dni w tygodniu.
  2. Nasz dyspozytor przyjmuje zlecenie i przypisuje je do określonego specjalisty.
  3. Specjalista kontaktuje się z Klientem i określa przybliżony termin wizyty.
  4. Awaria jest diagnozowana i wyceniana. W międzyczasie fachowiec dojeżdża na miejsce naprawy.
  5. Po akceptacji ceny za w/w usługę, sprzęt AGD jest naprawiany na miejscu u Klienta.

Działając w ten sposób jesteśmy w stanie naprawić aż 80 procent wszystkich zgłaszanych do nas awarii. Może warto wypróbować skuteczność naszych usług?

Jakich firm naprawiamy zmywarki?

Naprawiamy zmywarki wszystkich wiodących producentów, takich jak:

  • Bosch/SIEMENS
  • Whirlpool
  • Candy
  • Amica

Pomagamy chronić środowisko naturalne przed nadmiarem elektrośmieci i jednocześnie wszystkie nasze usługi realizujemy możliwie jak najtaniej, biorąc przy tym pod uwagę zdanie naszych Klientów.

Podsumowując, jesteśmy firmą stawiającą nie tylko na kompleksową naprawę urządzeń AGD, ale też na współpracę z naszymi Klientami. Dzięki temu możemy pochwalić się bardzo dobrymi referencjami wśród odbiorców naszych usług.

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD