Serwis pralek – Dąbrowa Górnicza

Twoja pralka nie pobiera wody lub nie wiruje? Potrzebujesz dobrego fachowca. Skorzystaj z Fix AGD – mobilnego serwisu pralek w Dąbrowie Górniczej! Specjalność naszej firmy to naprawa pralek. Dąbrowa Górnicza to jedno ze śląskich miast, w którym jesteśmy do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Serwisujemy pralki wszystkich producentów: AEG, Amica, Ardo, Ariston, Brandt, Beko, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, LG, Indesit, Miele, Mastercook, Polar, Siemens, Samsung, Whirlpool, Zanussi i innych marek.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Fix AGD – mobilny serwis pralek 24h w Dąbrowie Górniczej!

Dlaczego nasz serwis pralek?

 • naprawa na miejscu,
 • usługi 24 godziny na dobę,
 • dojazd do klienta i diagnostyka w cenie,
 • szybka naprawa usterek,
 • najlepsi serwisanci,
 • gwarancja na serwis.

Profesjonalna naprawa pralek w Dąbrowie Górniczej

Twoja pralka przestała działać, a góra niewypranych ubrań ciągle rośnie? Nie chcesz kupować nowego AGD? Jesteś w dobrym miejscu! Nasz serwis pralek w Dąbrowie Górniczej prowadzi szybkie i skuteczne naprawy na miejscu.

 • Skontaktuj się z nami, żeby zgłosić usterkę.
 • Pracownik naszego serwisu przyjmie zgłoszenie.
 • W ciągu 30 minut skontaktuje się z Tobą nasz serwisant, aby umówić się na wizytę.
 • Na miejscu specjalista wykona dokładną diagnostykę.
 • Po akceptacji zlecenia przystępuje do naprawy.
 • 80% problemów usuwamy podczas jednej wizyty.

Działamy na terenie całego Śląska oraz w okolicznych miejscowościach.

Jak naprawiamy zepsute pralki?

W serwisie Fix AGD posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie pralek automatycznych wszystkich marek dostępnych na polskim rynku. Zależy nam na całkowitej satysfakcji klientów. Większość usterek możemy naprawić na miejscu i od ręki – klient może korzystać ze sprawnej pralki tego samego dnia. Dysponujemy szeroką gamą części – oryginałów oraz wysokiej jakości zamienników.

Fachowa naprawa programatorów pralek

Za wiele usterek pralek odpowiedzialne są uszkodzone programatory elektroniczne. Niestety, wymiana elektroniki na nową bywa związana z bardzo wysokim wydatkiem. Właśnie dlatego nasza firma Fix AGD specjalizuje się również w naprawie modułów elektronicznych – dzięki temu serwis jest opłacalny.

Naprawiaj AGD – chroń środowisko naturalne

Decydując się na naprawę pralki, nie tylko możesz oszczędzić swoje pieniądze, ale również przyczyniasz się do ochrony środowiska naturalnego! Coraz większa produkcja i powstawanie nowych elektrośmieci to poważne zagrożenie dla natury.

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że zakup nowej pralki może przyczynić się do zniszczenia naszej planety? Według raportu przygotowanego w 2019 roku przez ONZ, w wyniku działalności człowieka może wyginąć aż milion gatunków zwierząt, a także dojdzie do bezprecedensowego zanieczyszczenia wody i zniszczenia lasów. Naprawa używanego sprzętu AGD jest jednym ze sposobów, by zahamować wyniszczającą naszą planetę gospodarkę. Naprawiaj – nie wyrzucaj!

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD