Serwis zmywarek – Dąbrowa Górnicza

Mobilny serwis Fix AGD oferuje profesjonalną naprawę zmywarek w Dąbrowie Górniczej. Twoja zmywarka przestała działać? Zadzwoń do nas, a nasi fachowcy naprawią ją na miejscu! Działamy szybko i skutecznie – dojeżdżamy bezpośrednio do klienta, diagnozujemy problem i wykonujemy naprawę. Większość usterek możemy usunąć od ręki. Dysponujemy też szeroką gamą części zamiennych. Prowadzimy naprawy zmywarek wszystkich producentów, w tym Amica, AEG, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Indesit, Gorenje, LG, Miele, Mastercook, Polar, Siemens, Samsung, Whirlpool oraz Zanussi.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Fix AGD – naprawa zmywarek Dąbrowa Górnicza 24h!

Najważniejsze zalety naszego serwisu zmywarek:

 • usługi 24 godziny na dobę,
 • serwis na miejscu,
 • fachowa diagnostyka,
 • maksymalna skuteczność napraw,
 • szybki dojazd do klienta w cenie,
 • gwarancja na usługę.

Mobilny serwis zmywarek

Twoja zmywarka nie włącza się? Automatycznie wypompowuje wodę i nie chce dalej działać? A może pojawiają się inne usterki? Niezależnie od problemu, specjaliści z Fix AGD są zawsze gotowi do pomocy!

 • Zadzwoń do naszego serwisu, żeby zgłosić usterkę.
 • Przyjmujemy Twoje zgłoszenie i przydzielamy serwisanta.
 • W ciągu 30 minut nasz specjalista skontaktuje się z Tobą, żeby uzgodnić termin przyjazdu.
 • Na miejscu przeprowadzamy dokładną diagnostykę sprzętu.
 • Po akceptacji zlecenia rozpoczynamy naprawę.
 • 80% usterek zmywarek naprawiamy w trakcie jednej wizyty.

Nasze usługi świadczymy na terenie Śląska – dojeżdżamy do klientów w mieście Dąbrowa Górnicza i okolice.

Kompleksowa naprawa zmywarek

Zmywarka stała się dzisiaj podstawowym sprzętem kuchennym, który ułatwia codzienne dbanie o czystość w kuchni i oszczędza dużo czasu. Właśnie dlatego usterki zmywarek mogą być tak dotkliwe. Nasza firma Fix AGD dobrze o tym wie, dlatego oferujemy mobilny serwis AGD dostępny 24 godziny na dobę. Gdy potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami, a my błyskawicznie przyjedziemy na miejsce, by wykonać kompleksową diagnostykę i naprawę. Usuwamy różne rodzaje usterek i wymieniamy części na nowe – używamy części oryginalnych i tańszych zamienników wysokiej jakości za zgodą posiadacza sprzętu.

Napraw zmywarkę – chroń środowisko naturalne

Gdy AGD przestaje działać, nie musisz kupować nowego sprzętu. Najczęściej wystarczy szybka i tania naprawa zmywarki, by znów móc korzystać z niej na lata. To nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również ochrona środowiska naturalnego przez zmniejszenie produkcji elektrośmieci.

Według raportu ogłoszonego przez ONZ w 2019 roku, działalność człowieka może doprowadzić do katastrofy naturalnej – wyginięcia miliona gatunków zwierząt, utraty dużych powierzchni lasów oraz poważnego zanieczyszczenia wód. Decydując się na naprawę uszkodzonego AGD, możesz przyczynić się do ochrony środowiska, a tym samym zadbać o przyszłość naszej planety.

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD