Naprawa zmywarek – Katowice

naprawa serwis zmywarek katowiceFirma Fix AGD to mobilna grupa profesjonalnych fachowców ze Śląska, która w przystępnej cenie realizuje kompleksowy serwis AGD w mieście Katowice. Naprawa zmywarki z dojazdem do Państwa domu jest sprawna i rzetelna.

Głównie w Katowicach wykonujemy usługi naprawcze związane ze zmywarkami. Naprawa sprzętu AGD jest realizowana także u klientów zamieszkujących miasta: Chorzów, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Mysłowice czy Sosnowiec. Na naszą pomoc i sprawny dojazd możesz liczyć 24h/dobę.

Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsza zmywarka psuje się częściej, jednak takie są realia rynkowe na które niestety nie mamy wpływu.

Jednym z głównych filarów działalności firmy Fix Agd Katowice jest naprawa pralek i zmywarek, głównie od najbardziej znanych na rynku marek: AEG, Ardo, Amica, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi oraz innych. Skorzystaj z naszej usługi naprawczej.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Naprawa AGD – serwis zmywarki w Katowicach

Twoja zmywarka odmówiła posłuszeństwa, a naczynia piętrzą się w zlewozmywaku? Nie pozwól by emocje przejęły nad Tobą kontrolę. Zmywarka może być kupiona w ostateczności, ale nie w pierwszej kolejności. Najpierw wypróbuj usługi naprawy – serwis AGD w Katowicach jest najlepszym wyborem.

W tym celu:

  • Zgłaszasz nam problem dotyczący pralek, lodówek, zmywarek czy innego urządzenia.
  • Pracownik serwisu FixAgd przypisze do zgłoszenia serwisanta kompetentnego w zakresie przyjętej usterki.
  • do 30 min skontaktuje się z Tobą serwisant ustalając dogodny dla Ciebie termin wizyty.
  • Fachowiec dojedzie na wskazany adres, by zmywarka została naprawiona (najpierw jest trafna diagnoza).
  • Po akceptacji ceny naprawy, serwisant sprawnie przystępuje do realizacji usług naprawczych.
  • 80% usterek zmywarek jest usuwanych przy pierwszej wizycie.

Jakich firm naprawiamy zmywarki?

Naprawiamy zmywarki wszystkich wiodących producentów, takich jak:

  • Bosch/SIEMENS
  • Whirlpool
  • Candy
  • Amica

Pomagamy chronić środowisko naturalne przed nadmiarem elektrośmieci i jednocześnie wszystkie nasze usługi realizujemy możliwie jak najtaniej, biorąc przy tym pod uwagę zdanie naszych Klientów.

Podsumowując, jesteśmy firmą stawiającą nie tylko na kompleksową naprawę urządzeń AGD, ale też na współpracę z naszymi Klientami. Dzięki temu możemy pochwalić się bardzo dobrymi referencjami wśród odbiorców naszych usług.

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD