Serwis pralek – Mysłowice

Pralki mają to do siebie, że się… psują. Trudno dziś znaleźć sprzęt, którego trwałość jest porównywalna z dawnymi urządzeniami z końcówki lat 80 i 90 XX wieku. I choć pralki – jak każdy sprzęt AGD – ulega awariom, to sam proces naprawy można w znacznej części usprawnić. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z naszych usług naprawy pralek w Mysłowicach!

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Mobilna naprawa pralek – Mysłowice i okolice

Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy nie tylko posiadają odpowiednie kwalifikacje, ale też stosowne doświadczenie. Naszym atutem jest ciągły rozwój zawodowy, który objawia się poprzez podwyższanie kwalifikacji, ale też poprzez udoskonalanie pracy i funkcjonowania naszej firmy jako jednolitej całości. Dzięki temu udało się nam tak zoptymalizować proces kontaktu z klientem, by czas trwania naprawy został skrócony do minimum.

Jak naprawiamy pralki?

Nasz serwis pralek w Mysłowicach działa według ściśle określonego (i przestrzeganego) szablonu, dzięki któremu naprawa pralek i innego sprzętu AGD odbywa się płynnie i bezproblemowo.

Jak wygląda proces współpracy z naszą firmą Fix AGD?

  1. Jeśli nasz klient mieszka w Mysłowicach (lub w okolicach tego miasta) a jego pralka uległa awarii, może on skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Co dalej?
  2. W trakcie rozmowy przedstawiciel naszej firmy założy w systemie odpowiednie zgłoszenie, po czym przekieruje je do odpowiedniego specjalisty zajmującego się podobnymi naprawami.
  3. Maksymalnie po 30 minutach od zgłoszenia awarii nasz fachowiec oddzwania do klienta, a następnie ustala termin wizyty, który będzie dla niego optymalny.
  4. Jeśli Klient potwierdzi wolę naprawy usterki, w określonym czasie odwiedzi go nasz specjalista. W trakcie wizyty u klienta fachowiec zdiagnozuje usterkę i – miarę możliwości – dokona jej naprawy na miejscu, korzystając ze swojego mobilnego zaplecza technicznego.

Dlaczego warto nam powierzyć naprawę pralek?

Istnieje wiele powodów, dla których naprawa pralek w Mysłowicach jest prawdopodobnie jedną z najlepszych tego typu firm w regionie.

  • Jesteśmy mobilni i posiadamy bardzo szerokie zaplecze techniczne. Dzięki temu 80 procent wszystkich usterek usuwamy w domach naszych klientów. Żaden konkurencyjny serwis nie może poszczyć się tak dużą skutecznością i niezawodnością.
  • Redukujemy koszty napraw do minimum. Nie zmuszamy Klientów do przechowywania ich sprzętu w naszych warsztatach, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, a jeśli awaria pralki wymaga przewiezienia jej do warsztatu, jak najszybciej realizujemy usługę naprawy.
  • Podczas pracy korzystamy z profesjonalnych narzędzi specjalistycznych. Poza tym do naprawy wykorzystujemy nowe części uznanych producentów, na które udzielamy specjalnej gwarancji. Dzięki temu naprawiona (wymieniona) przez nas część jak najdłużej spełnia swoje zadanie.
  • Naprawiamy również komponenty elektryczne i elektroniczne (zasilacze, programatory, automatykę itd.).

Podsumowując, nasz serwis pralek w Mysłowicach to firma usługowa, na którą warto postawić.

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD