Serwis zmywarek – Mysłowice

Zmywarki to jedne z najważniejszych urządzeń gospodarstwa domowego. Mimo, iż dziś wykonuje się je w miarę solidnie, również i one „padają ofiarą” wielu różnych awarii. Dla naszych specjalistów awaria tego typu sprzętu nie jest żadnym problemem, dlatego też powstał serwis zmywarek w Mysłowicach.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Mobilna naprawa zmywarek – Mysłowice i okolice

Jesteśmy profesjonalnym serwisem zmywarek i – ogólnie mówiąc – sprzętu AGD. Działamy na terenie Mysłowic i wielu okolicznych miejscowości. Cechują nas rzetelność, dokładność, niskie ceny i… szybkość działania. Jesteśmy mobilnym serwisem, dzięki czemu możemy naprawić uszkodzoną zmywarkę w miejscu zamieszkania klienta. W trakcie pracy korzystamy z szerokiego zaplecza technicznego, umożliwiającego zrealizowanie wszystkich prac w sposób szybki, kompleksowy, ale i profesjonalny.

Sprawna naprawa zmywarek – nasze atuty

Nasz serwis zmywarek w Mysłowicach to profesjonalna firma usługowa, która nie ogranicza się wyłącznie do realizacji podstawowych napraw. I choć z naszych analiz jednoznacznie wynika, że najczęściej za awarię zmywarek odpowiadają te same awarie, wciąż jesteśmy przygotowani na niestandardowe usterki, które zresztą chcemy rozwiązywać.

Realizowanych przez nas usług nie ograniczamy wyłącznie do wymiany pompy lub elektrozaworu. Działamy kompleksowo, zwracając uwagę zarówno na samą awarię, jak i jej bezpośrednie i pośrednie przyczyny. Nasz mobilny serwis wyposażony jest w zestaw profesjonalnych narzędzi, które – w rękach fachowców – istotnie pomagają w diagnozie stanu technicznego sprzętu AGD.

Uniwersalność i wiedza – cechy, na które stawiamy

Nasza firma stawia na wiedzę i umiejętności, dbając o stały wzrost poziomu umiejętności fachowców z którymi pracujemy. Dzięki temu jesteśmy w stanie naprawić każdą zmywarkę, niezależnie od tego, kto ją wyprodukował. Zajmujemy się naprawą sprzętu uznanych marek, ale i tych mniej znanych. Posiadamy dostęp do wielu oryginalnych części zamiennych, dzięki którym możemy zagwarantować naszym klientom, że naprawiony przez nas sprzęt będzie niezawodnie działał przez wiele lat.

ABC współpracy z klientem

Naprawę wybranego urządzenia rozpoczynamy od… odebrania zgłoszenia telefonicznego. Następnie kierujemy je do wybranego fachowca, który – w czasie do 30 minut – oddzwoni do klienta. W trakcie tej rozmowy zapozna się on z charakterem usterki a także zapyta o adres i ustali termin wizyty.

Po przyjeździe do klienta fachowiec zdiagnozuje problem, przedstawi koszty napraw i wykona usługę na miejscu. Jeśli jednak okaże się to niemożliwe, zmywarka zostanie przewieziona do warsztatu i jak najszybciej naprawiona. Co ważne – statystycznie aż 80 procent wszystkich napraw realizujemy w miejscu wskazanym przez Klienta. Dzięki temu ryzyko przewiezienia zmywarki do warsztatu jest naprawdę znikome.

Dzięki nam:

  • zmniejszą się koszty naprawy zmywarki,
  • skróci się czas wszystkich niezbędnych prac naprawczych,
  • ze zmywarki będzie można korzystać już w kilka godzin po awarii.

Podsumowując, nasz serwis zmywarek w Mysłowicach nie tylko usunie awarię, ale też zrobi to tanio, szybko i rzetelnie.

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD