NAPRAWA PRALEK – KATOWICE

naprawa pralek katowiceMobilny serwis FixAgd 24H zrzesza doświadczonych fachowców dla których codziennością w pracy jest naprawa pralek. Katowice i okoliczne miejscowości to obszar realizacji naszych usług, gdzie sprawny dojazd do domu klienta nie stanowi żadnego kłopotu i jest całkowicie darmowy. Dla klientów ze śląska wykonujemy naprawy pralek automatycznych poniższych producentów: AEG, Ardo, Amica, Ariston, Beko, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi oraz innych.

Dlaczego Fix AGD?

 • naprawa / serwis u klienta w domu
 • dojazd i diagnostyka w cenie
 • doświadczeni serwisanci
 • gwarancja na wykonaną usługę
 • 80% usterek usuwanych już przy pierwszej wizycie
 • dogodne terminy dla klienta
Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Kompleksowy serwis pralek dla klientów ze Śląska

Twoja pralka odmówiła posłuszeństwa, a w koszu zalega góra prania? Sprawdź awarie pralek. Nie pozwól by emocje przejęły nad Tobą kontrolę. Zanim zdecydujesz się na zakup nowej pralki zapoznaj się z naszą ofertą:

 • Zgłaszasz nam problem jaki masz ze sprzętem AGD
 • Pracownik serwisu FixAgd przypisze do zgłoszenia serwisanta kompetentnego w zakresie przyjętej usterki
 • do 30 min skontaktuje się z Tobą serwisant ustalając dogodny dla Ciebie termin wizyty.
 • Fachowiec dojedzie na wskazany adres i dokona diagnozy.
 • Po akceptacji kosztów naprawy, serwisant przystępuje do realizacji zlecenia.
 • 80% usterek jest usuwanych przy pierwszej wizycie.

Zadzwoń: 799 058 004

Jak naprawiamy i serwisujemy niedziałające pralki?

naprawa pralki

Naprawa pralki i suszarki do ubrań to codzienność dla śląskich serwisantów z którymi współpracujemy. Każdego dnia otrzymujemy zgłoszenie o niesprawnym urządzeniu AGD i natychmiast przesyłamy kontakt do współpracującego z nami serwisanta. Specjaliści usuwają usterki zazwyczaj w tym samym dniu chodź wiele zależy od charakteru awarii i stopnia jego skomplikowania. Naprawiając zepsutą pralkę, suszarkę serwisując zmywarkę, piekarnik czy płytę gazową, indukcyjną lub ceramiczną serwisant z FixAgd, jeśli wymaga tego naprawa, wymieni uszkodzoną cześć na nową oryginalną lub za zgodą właściciela na tańszy zamiennik wysokiej jakości.

Awarie pralek

Jeśli szukasz doświadczonego serwisanta z Katowic, Chorzowa, Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Siemianowic Śląskich, Mysłowic, Czeladzi, Bedzina lub okolic, to zapraszamy do kontaktu.

Naprawa modułów programatorów  urządzeń AGD

naprawa modułów elektronicznych, programatorów

Wymiana niesprawnej elektroniki w sprzęcie AGD na fabrycznie nową jest kosztowna, co w konsekwencji może prowadzić do rezygnacji z naprawy urządzenia. Większość uszkodzonych  modułów elektronicznych jest możliwa do naprawy, a koszt takiej naprawy są rentowne do kosztów zakupu nowego sprzętu AGD.

Chronisz środowisko naturalne przed AGD śmieciami

Decydując się na naprawę pralki chronisz środowisko naturalne przed nawarstwianiem się elektrośmieci, chronisz swój portfel przed nieplanowanymi wydatkami i oszczędzasz czas w poszukiwaniu nowego sprzętu AGD czy transporcie pralki do stacjonarnego serwisu bo fachowcy z FixAgd rozwiążą każdy problem na miejscu u klienta.


onz
Czy wiesz, że w 2019 roku ONZ ogłosił dramatyczny raport, w którym opisał bezprecedensową skalę zaniku przyrody naturalnej i wymierania gatunków? Podkreślono, że potrzebne są pilne i zdecydowane działania, które pozwolą powstrzymać rozpad ekosystemu.  W raporcie 145 specjalistów z 50 krajów na zlecenie ONZ opisało obecny stan i przyszłość naszej planety. Wynika z niego, że przez działalność człowieka może wyginać milion gatunków, stracimy lasy, a woda będzie coraz bardziej zanieczyszczona.


Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD