NAPRAWA PRALEK – ŚLĄSK i OKOLICE

naprawa pralek katowiceTrudno sobie wyobrazić wygodne życie bez wielu sprzętów AGD.

Jednym z nich jest pralka, dzięki której nie trzeba spędzać pół dnia nad miską wypełnioną wodą z proszkiem, a później zastanawiać się, gdzie porozwieszać cieknące pranie.

Pralka nie tylko pozwala usunąć zabrudzenia z ubrań, ale także dobrze odwirowuje nadmiar wody, więc wyprane rzeczy można rozłożyć nawet nad drewnianą podłogą bez ryzyka jej zniszczenia.

Jak ważne jest to urządzenie, widać zwłaszcza wtedy, gdy nagle coś niedobrego zaczyna się dziać z pralką, a sterta prania błyskawicznie rośnie, zamiast maleć.

W takiej sytuacji wybawieniem dla mieszkańców Śląska i okolic okazuje się mobilny serwis pralek.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Serwis pralek – woj. Śląskie i okolice

Cieknąca woda, nieprzyjemny zapach stęchlizny, dziwne plamy rdzy na ubraniach, brak wirowania, trudności z włączeniem odpowiedniego programu, nierówna praca bębna, całkowity brak reakcji urządzenia – lista ewentualnych problemów z pralką zdaje się nie mieć końca. I co ważne, nie tylko starsze egzemplarze ulegają awariom. Nawet sprzęt jeszcze na gwarancji może mieć jakąś usterkę albo nagle wyskoczy błąd.

W takiej sytuacji do wyboru są dwa wyjścia. Pierwsze z nich to zakup nowego urządzenia. Jednak nie każdego stać od razu na taki wydatek. Ci, którzy szukają oszczędności albo nie chcą przyczyniać się do zanieczyszczenia planety elektrośmieciami, mają drugą opcję, czyli zamówienie serwisu pralek na śląsku.

Zadzwoń: 799 058 004

Awaria pralki? Dzwoń po serwis pralek na śląsku!

W razie pojawienia się jakichkolwiek kłopotów ze sprzętem piorącym nie wolno tracić głowy. W wielu przypadkach tak jest, że źródło usterki czy błędu dość łatwo zdiagnozować i w miarę szybko można dokonać naprawy.

Co ważne, ceny wymiany części zazwyczaj okazują się zdecydowanie niższe w porównaniu z wydatkami na nowe urządzenie. Dlatego najlepiej od razu skontaktować się z fachowcami. Zgłoszenie problemu ze sprzętem AGD nic nie kosztuje, a mobilny serwis pralek pozwala również uniknąć kłopotliwego dowozu tego ciężkiego urządzenia do punktu stacjonarnego.

Warto sobie uświadomić, że doświadczony specjalista poradzi sobie z naprawą niemal każdej usterki bezpośrednio w domu klienta. Dlatego przewożenie pralki byłoby jedynie niepotrzebną stratą czasu i pieniędzy – sprzęt przecież mały nie jest i trudno byłoby go załadować do bagażnika samochodu osobowego, a zamówienie specjalnego transportu to dodatkowy wydatek.

W związku z tym optymalnym rozwiązaniem okazuje się zadzwonienie po serwis pralek i umówienie się na konkretny termin.

Szybka i wygodna naprawa pralek w domu klienta

Dla doświadczonego serwisanta nie ma znaczenia marka czy model urządzenia. Dlatego nieważne, jaki sprzęt uległ awarii, ponieważ mobilny serwis pralek służy swoją pomocą w przypadku problemów z pralką każdego producenta np. Matercook, Zanussi, Ardo, Candy, Indesit, Amica, Hoover, Beko, Miele, Siemens, Electrolux, Samsung, LG, AEG, Whirlpool czy Polar.

Po przyjęciu zgłoszenia od klienta fachowiec podjeżdża pod wskazany adres, aby dokonać diagnozy problemu. Realizacja zlecenia następuje dopiero po akceptacji wszystkich kosztów naprawy. Co niezwykle istotne, klienci nie muszą się obawiać kosztów ukrytych, ponieważ dla uczciwego serwisu pralek podstawą współpracy jest całkowita transparentność.

Można również liczyć na rzetelne przedstawienie sytuacji. Czasami bywa i tak, że naprawa nie ma większego sensu ze względów ekonomicznych lub stopnia zużycia sprzętu. Ostateczne koszty wynikają nie tylko ze stopnia skomplikowania usunięcia usterki, ale wyboru zastosowanych części. Dlatego klienci mają zawsze alternatywę – mogą się zdecydować na nieco droższe oryginalne części zamienne albo zamienniki wysokiej jakości w niższej cenie.

Warto podkreślić, że zaledwie niecałe 20% usterek wymaga więcej niż jednej wizyty serwisanta. Najczęściej od razu udaje się wyeliminować problem, a sprzęt może służyć przez kolejne lata bezawaryjnej pracy.

Solidny serwis pralek na śląsku

Na usługi oferowane przez mobilny serwis pralek mogą liczyć mieszkańcy każdej dzielnicy śląska, ale nie tylko. Fachowcy podjeżdżają także do sąsiednich miejscowości.

Naprawa modułów programatorów  urządzeń AGD

naprawa modułów elektronicznych, programatorów

Wymiana niesprawnej elektroniki w sprzęcie AGD na fabrycznie nową jest kosztowna, co w konsekwencji może prowadzić do rezygnacji z naprawy urządzenia. Większość uszkodzonych  modułów elektronicznych jest możliwa do naprawy, a koszt takiej naprawy są rentowne do kosztów zakupu nowego sprzętu AGD.

Chronisz środowisko naturalne przed AGD śmieciami

Decydując się na naprawę pralki chronisz środowisko naturalne przed nawarstwianiem się elektrośmieci, chronisz swój portfel przed nieplanowanymi wydatkami i oszczędzasz czas w poszukiwaniu nowego sprzętu AGD czy transporcie pralki do stacjonarnego serwisu bo fachowcy z FixAgd rozwiążą każdy problem na miejscu u klienta.


onz
Czy wiesz, że w 2019 roku ONZ ogłosił dramatyczny raport, w którym opisał bezprecedensową skalę zaniku przyrody naturalnej i wymierania gatunków? Podkreślono, że potrzebne są pilne i zdecydowane działania, które pozwolą powstrzymać rozpad ekosystemu.  W raporcie 145 specjalistów z 50 krajów na zlecenie ONZ opisało obecny stan i przyszłość naszej planety. Wynika z niego, że przez działalność człowieka może wyginać milion gatunków, stracimy lasy, a woda będzie coraz bardziej zanieczyszczona.


Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD