Naprawa zmywarek – Katowice

serwis zmywarek i AGD w KatowicachFirma Fix AGD to mobilna grupa profesjonalnych fachowców ze Śląska, która w przystępnej cenie realizuje kompleksowy serwis AGD w mieście Katowice. Naprawa zmywarki z dojazdem do Państwa domu jest sprawna i rzetelna.

Głównie w Katowicach wykonujemy usługi naprawcze związane ze zmywarkami. Naprawa sprzętu AGD jest realizowana także u klientów zamieszkujących miasta: Chorzów, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Mysłowice czy Sosnowiec. Na naszą pomoc i sprawny dojazd możesz liczyć 24h/dobę.

Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsza zmywarka psuje się częściej, jednak takie są realia rynkowe na które niestety nie mamy wpływu.

Jednym z głównych filarów działalności firmy Fix Agd Katowice jest naprawa pralek i zmywarek, głównie od najbardziej znanych na rynku marek: AEG, Ardo, Amica, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi oraz innych. Skorzystaj z naszej usługi naprawczej.

Zadzwoń: 799 058 004

Naprawa AGD – serwis zmywarki dla klientów ze śląska

Twoja zmywarka odmówiła posłuszeństwa, a naczynia piętrzą się w zlewozmywaku? Nie pozwól by emocje przejęły nad Tobą kontrolę. Zmywarka może być kupiona w ostateczności, ale nie w pierwszej kolejności. Najpierw wypróbuj usługi naprawy – serwis AGD w Katowicach jest najlepszym wyborem.

W tym celu:

  • Zgłaszasz nam problem dotyczący pralek, lodówek, zmywarek czy innego urządzenia.
  • Pracownik serwisu FixAgd przypisze do zgłoszenia serwisanta kompetentnego w zakresie przyjętej usterki.
  • do 30 min skontaktuje się z Tobą serwisant ustalając dogodny dla Ciebie termin wizyty.
  • Fachowiec dojedzie na wskazany adres, by zmywarka została naprawiona (najpierw jest trafna diagnoza).
  • Po akceptacji ceny naprawy, serwisant sprawnie przystępuje do realizacji usług naprawczych.
  • 80% usterek zmywarek jest usuwanych przy pierwszej wizycie.
Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Kompleksowy serwis zmywarek

naprawianie zmywarki śląsk
Awaria zmywarek to jeden z najczęściej zgłaszanych problemów do naszych serwisantów. Niemal codziennie otrzymujemy zgłoszenia o niedziałającej zmywarce, dlatego kontakt natychmiast jest przekazywany do serwisanta FixAgd. Usterka sprzętu zwykle jest usuwana w dniu zgłoszenia awarii, jednak czasami dochodzi do poważniejszych komplikacji i trzeba poczekać dłużej na naprawę. W trakcie serwisu zmywarki, jeżeli namierzamy uszkodzone części, wówczas wymieniamy na oryginalny zamiennik bądź tańszy odpowiednik równie solidny za uprzednią zgodą właściciela sprzętu.

Chronisz środowisko naturalne przed AGD śmieciami

Decydując się na naprawę pralki chronisz środowisko naturalne przed nawarstwianiem się elektrośmieci, chronisz swój portfel przed nieplanowanymi wydatkami i oszczędzasz czas w poszukiwaniu nowego sprzętu AGD czy transporcie pralki do stacjonarnego serwisu bo fachowcy z FixAgd rozwiążą każdy problem na miejscu u klienta.


onz
Czy wiesz, że w 2019 roku ONZ ogłosił dramatyczny raport, w którym opisał bezprecedensową skalę zaniku przyrody naturalnej i wymierania gatunków? Podkreślono, że potrzebne są pilne i zdecydowane działania, które pozwolą powstrzymać rozpad ekosystemu.  W raporcie 145 specjalistów z 50 krajów na zlecenie ONZ opisało obecny stan i przyszłość naszej planety. Wynika z niego, że przez działalność człowieka może wyginać milion gatunków, stracimy lasy, a woda będzie coraz bardziej zanieczyszczona.


Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD