Naprawa zmywarek – Śląsk

naprawa serwis zmywarek śląsk i okoliceZmywarka to jedno z kluczowych urządzeń AGD.

Nic więc dziwnego, że jej awaria – zwłaszcza w trakcie domowych uroczystości – może autentycznie utrudnić życie.

Naprawa zmywarki na śląsku w standardowym, stacjonarnym serwisie, to kolejne wyzwanie: zgłoszenie usterki, długotrwała naprawa i wielka niewiadoma w kontekście kosztów, to proces, który szarpie nie tylko kieszeń, ale i nerwy.

Usuwanie usterek zmywarek przez naszą firmę Fix AGD, wygląda zupełnie inaczej. Realizujemy kompleksowe usługi naprawcze wraz z dojazdem do klienta.

Co więcej – zdecydowana większość wykonywanych przez nas napraw, może być zrealizowana w miejscu zamieszkania.

Jest to możliwe, dzięki specyfice pracy naszej firmy, jej elastyczności, ale też olbrzymiej wiedzy i doświadczeniu zatrudnionych tu osób.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Fix AGD – serwis zmywarek przez fachowców ze śląska

Nasz mobilny serwis zmywarek na śląsku, działa zarówno w obrębie stolicy Górnego Śląska, jak i w okalających ją miejscowościach, to jest w Gliwicach, Siemianowicach Śląskich, Dąbrowie Górniczej, Będzinie, Sosnowcu i w Mysłowicach. Atutem firmy jest możliwość zgłoszenia awarii przez całą dobę, co rzecz jasna wyróżnia nas na tle konkurencji.

Oprócz zmywarek, firma Fix AGD zajmuje się również naprawą pralek. Nasz serwis obejmuje zdecydowaną większość urządzeń AGD, ze szczególnym naciskiem na sprzęt wyprodukowany przez najbardziej znane marki. Mowa tu o modelach zaprojektowanych i stworzonych przez prawdziwych „gigantów” rynku, to jest AEG, Ardo, Amica, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi itd.

Jak pracujemy, czyli słów kilka o Fix AGD

Nasz serwis zmywarek na śląsku, działa według ściśle określonego standardu. To właśnie dzięki niemu nasza marka zyskała na popularności, oferując swoim klientom dostęp do niespotykanych wcześniej usług.

Jak naprawiamy zmywarki na śląsku?

  1. Przyjmujemy zgłoszenie. Klient pobieżnie opisuje objawy usterki, podaje swój adres i… czeka na telefon. Tak, tylko tyle wystarczy, by móc założyć u nas zlecenie na naprawę sprzętu AGD.
  2. Po otrzymaniu zgłoszenia, naszym obowiązkiem jest przypisanie do niego określonego fachowca. Dzięki temu mają Państwo pewność, że zrealizujemy usługę naprawy szybko i kompleksowo.
  3. W czasie 30 minut (!) od otrzymania zgłoszenia, nasz pracownik skontaktuje się z Państwem, w celu ustalenia optymalnego terminu wizyty. Chcemy podkreślić, że pomimo wielu zleceń, posiadamy zasoby i środki, by móc jak najszybciej przyjechać do Państwa, w celu naprawy wybranego urządzenia.
  4. Po dotarciu na miejsce, nasz pracownik dokonuje oględzin urządzenia i stawia diagnozę. Co ważne – określa on również wysokość kosztów naprawy sprzętu. Dzięki temu klient może podjąć decyzję co do ewentualnej naprawy lub też – jeśli jej koszt jest zbyt duży – zakupu nowego urządzenia.
  5. Jeśli klient zaakceptuje naprawę, wykonawca przystępuje do niej możliwie jak najszybciej. W związku z tym, że nasz personel posiada bardzo zaawansowane zaplecze techniczne, zdecydowana większość usterek (szacunkowo jest to około 80 procent), naprawiana jest na miejscu.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Nasz serwis zmywarek to profesjonalny podmiot, który na tle wielu podobnych firm, wyróżnia się m.in:

  • pełną profesjonalizacją, wynikającą z naszego doświadczenia i posiadanych przez nas umiejętności; nasz zespół stale aktualizuje swoją wiedzę, biorąc udział w szeregu szkoleń i kursów,
  • elastycznością pracy – jesteśmy dla Państwa dostępni przez całą dobę, w naszym zespole pracują przeszkoleni i doświadczeni konsultanci,
  • optymalizacją działania, dzięki której nasz personel może jak najszybciej zrealizować możliwie jak największą liczbę zleceń.

Podsumowanie

Nasza firma to doświadczony podmiot usługowy, który – poza wiedzą i doświadczeniem – oferuje swoim klientom najniższe ceny i możliwość naprawy szkód bezpośrednio w miejscu zamieszkania klienta. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących świadczonych przez nas usług, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu!

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD