Serwis pralek – Siemianowice Śląskie

Naprawa urządzeń elektrycznych może sprawiać nie lada problemy osobom niedoświadczonym. Własnoręczne podejmowanie się prac naprawczych nie zawsze kończy się sukcesem, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu pralek w Siemianowicach Śląskich na terytorium województwa śląskiego. Serwisanci dokonujący naprawy pralek dojeżdżają bezpłatnie do klienta, a większość serwisów dokonywanych jest bezpośrednio na miejscu.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Mobilna naprawa pralek – Siemianowice Śląskie i okolice

Platforma zrzeszająca specjalistów w dziedzinie serwisowania sprzętów AGD umożliwia uzyskanie fachowej, szybkiej pomocy na całym terytorium Górnego Śląska. To, co wyróżnia Fix AGD na tle konkurencji to sposób dokonywania napraw urządzeń. Sprzęt poddawany jest serwisowi bezpośrednio w domu klienta, dzięki czemu naprawy dokonywane są szybciej.

W przypadku bardziej skomplikowanych napraw urządzenia mogą zostać, za zgodą klienta, zabrane i naprawione w warsztacie. Takich przypadków jest jednak niewiele, gdyż ponad 80% napraw dokonywanych jest od ręki. Dojazd oraz usługa diagnozy usterek wliczona jest w cenę serwisu, dzięki czemu zlecający naprawę nie musi martwić się o dodatkowe koszta. Fix AGD zrzesza jedynie sprawdzonych, pewnych serwisantów, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Dzięki temu serwis pralek w Siemianowicach Śląskich może się równać jakościowo z usługami wykonywanymi w większych ośrodkach miejskich.

Sprawny serwis pralek

Serwis urządzeń AGD objęty jest standardową gwarancją na jakość wykonania prac. Klient może mieć zatem pewność, że w razie niepożądanej usterki otrzyma on fachową pomoc, związaną z dokonaniem potrzebnych poprawek. Specjaliści FixAGD dysponują dogodnymi dla zamawiającego terminami, dzięki czemu przyjazd fachowców odbywa się wtedy, gdy klientowi jest najwygodniej.

Dzięki opracowanemu systemowi zgłoszeń, proces zgłaszania usterki, dojazdu do klienta, dokonywania napraw przebiega w kilku prostych krokach:

  • Zamawiający zgłasza usterkę za pomocą formularza online, bądź dzwoniąc pod numer telefoniczny FixAGD.
  • Osoba odpowiedzialna za przydzielanie zgłoszeń poinformuje pracownika, który jest blisko miejsca docelowego, o konieczności dokonania usługi w mieszkaniu klienta.
  • Serwisant po odebraniu powiadomienia dokonuje telefonu zwrotnego do klienta i informuje go o możliwości wykonania napraw w dogodnym terminie
  • Po ustaleniu terminu fachowiec dojeżdża do klienta, dokonuje diagnozy usterki i określa przewidywane koszty dokonania napraw.
  • Po akceptacji kosztów i czasu naprawy przez klienta, pracownik przechodzi do usuwania usterek.

Serwis pralek – ekologiczny sposób na korzyści

Większość sprzętów AGD może być skutecznie naprawiona, przez co ogranicza się zjawisko powstawania ton elektrośmieci w dużych aglomeracjach miejskich. To szczególnie ważne w kontekście narastającej degradacji gleb, wszechobecnego plastiku i coraz bardziej widocznych symptomów ocieplenia klimatu. To także sposób na oszczędzanie – naprawa jest tańszym sposobem na przywrócenie urządzenia do poprawnego działania, niż decydowanie się na zakup nowego sprzętu. Specjaliści Fix AGD działający także na terenie Siemianowic są w stanie skutecznie przeprowadzić naprawę większości sprzętów domowych.

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD