Awarie zmywarek – popularne usterki

Naprawa zmywarki w Katowicach i okolicy to dla nas codzienność. Ostatnio urządzenia gospodarstwa domowego, takie jak zmywarki do naczyń, zyskują coraz większą popularność wśród mieszkańców domu. Wiele gospodyń domowych było w stanie zweryfikować korzyści płynące z obsługi tych urządzeń, które pomagają złagodzić i znacząco przyspieszyć wykonywanie obowiązków domowych. Ten sprzęt posiada swoje zalety, ale także wady w postaci awarii i usterek zmywarek, które tutaj prezentujemy. Ze strony Fix AGD możesz liczyć na sprawny dojazd i kompleksową naprawę urządzenia, które uległo uszkodzeniu. Jeśli szukasz doświadczonego serwisanta z obszaru woj. śląskiego, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

.

Zadzwoń: 799 058 004

Zalety płynące z użytkowania zmywarki do naczyń

Korzystanie ze zmywarki pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć koszty rachunków za wodę. Naczynia umyte w zmywarce są czyste i wyparzone ( w restauracjach posiadanie zmywarki z funkcją wyparzania naczyń jest obowiązkiem), a dłonie nie są narażone na kontakt z detergentami i wodą.

Wady związane z użytkowaniem zmywarki do naczyń

Nie wszystkie naczynia możemy umyć w zmywarce. Część z nich posiada nadruk nie odporny na działanie środków stosowanych do zmywarek. Nie każde też zabrudzenie usuniemy podczas takiego mycia, zwłaszcza przypalone garnki po mleku czy oleju.

Do wad zmywarek możemy też zaliczyć ich awaryjność i bardzo typowe usterki np.:

  • Zmywarka nie domywa naczyń, a nawet pozostawia nierozpuszczoną kostkę do mycia – zazwyczaj usterka ta jest prosta do usunięcia przez samego użytkownika zmywarki. Problem z niedomywaniem naczyń czy zalegającą kostką na dnie niecki tkwi w zatkanych dyszach śmigieł myjących. Po usunięciu zalegających w nich resztach jedzenia awaria zmywarki powinna ustąpić. Są też mniej przyjemne awarie z podobnymi objawami jak zużyta pompa myjąca czy uszkodzony regulator ciśnienia podający wodę na śmigła.
  • Zmywarka nie odprowadza wody – to dość częsta awaria spowodowana zablokowaniem pompy poprzez ciało obce jak fragment szkła czy wykałaczka. Niestety ta usterka zazwyczaj wiąże się z dość czasochłonną usługą rozebrania zmywarki.
  • Zmywarka wchodzi w tryb awaryjny i cały czas wypuszcza wodę – typowa awaria spowodowana rozszczelnieniem komory myjącej i przedostaniem się wody do części sterowania zmywarką. Usunięcie przyczyny wiąże się z całkowitym rozebraniem zmywarki i wymianą w najlepszym przypadku jedynie uszczelek.
  • Zmywarka nie podgrzewa wody – zazwyczaj podejrzewa się grzałkę, chodź niejednokrotnie przyczyną nie podgrzewania wody może być wadliwie działający moduł sterujący czy pompa myjąca dająca za niskie ciśnienie. I w tym przypadku naprawa nie należy do łatwych i szybkich ale jest mimo wszystko rentowna w porównaniu do zakupu nowej zmywarki.

Oferujemy serwis zmywarek dla klientów z całego województwa śląskiego. Zadzwoń, aby uzyskać sprawną pomoc i kompleksowe wsparcie serwisanta.

Zadzwoń: 799 058 004

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD