Serwis pralek – Chorzów

Wieloletnie doświadczenie i fachowa wiedza sprawiają, że serwis pralek w Chorzowie cieszy się świetną opinią wśród zadowolonych klientów. Nie musisz już martwić się o to, czy wezwany specjalista poradzi sobie z naprawą zepsutego urządzenia i czy koszt takiej naprawy nie będzie zawyżony. Zdaj się na najwyższą jakość usług!

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Mobilny serwis pralek z gwarancją na wykonaną usługę

Nikt nas nie musi przekonywać, że zepsuta pralka może każdemu zepsuć humor. W wielu domach pranie robi się przecież bardzo często, a brak możliwości uprania ubrań w pralce automatycznej to duży dyskomfort dla całej rodziny. Na szczęście można szybko zaradzić takiemu problemowi.

Wystarczy skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub online, by umówić spotkanie. Obawiasz się, że będziesz musiał zapłacić też za dojazd fachowca do Twojego domu i za samą diagnozę? Zupełnie niepotrzebnie, bo nasza firma wlicza je w cenę usługi. Jeśli tylko mieszkasz w Chorzowie lub w jego najbliższej okolicy, dojazd do Twojego domu nie będzie stanowił dla naszego pracownika żadnego problemu. Staramy się przyjechać najszybciej jak to tylko możliwe, jeśli Klient sobie tego życzy, albo ustalamy inny optymalny termin.

Zazwyczaj usterkę udaje nam się usunąć już podczas pierwszej wizyty w domu Klienta. Na naprawiony sprzęt wystawiamy gwarancję, dlatego możesz być pewny tego, że nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, by naprawić każdą pralkę tak, by jej funkcjonowanie nie budziło żadnych zastrzeżeń. Uszkodzona część może zostać wymieniona na nową i oryginalną lub na jej tańszy zamiennik, oczywiście po uprzedniej zgodzie Klienta. Oczywiście nie zawsze łatwo jest doprowadzić urządzenie do dobrego stanu. Jeśli awaria Twojej pralki okaże się na tyle poważna, że jej naprawa po prostu się nie opłaca, nasz fachowiec uczciwie Cię o tym poinformuje.

Naprawa pralek to nasza specjalność i pasja

Jesteśmy skuteczni nie tylko dlatego, bo dysponujemy odpowiednimi narzędziami pracy, mamy doświadczenie i staramy się wciąż poszerzać naszą wiedzę. My naprawdę lubimy naszą pracę, a uporanie się z każdym zepsutym urządzeniem bez względu na rodzaj marki daje nam satysfakcję. To bardzo ważne i wierzymy w to, że każdy fachowiec powinien znajdować choć odrobinę przyjemności w tym, czym zajmuje się na co dzień.

Jeśli przytrafiła Ci się awaria pralki, zgłoś ten problem, a nasz pracownik przypisze do Twojego zgłoszenia serwisanta, który ma największe doświadczenie w naprawie takich usterek. Doceniamy to, że ktoś postanawia skorzystać z naszych usług i darzy zaufaniem naszą firmę, dlatego gwarantujemy profesjonalizm na każdym etapie współpracy z Klientem. Najprawdopodobniej Twoją pralkę da się uratować, a Ty nie będziesz musiał przejmować się nieplanowanym wydatkiem na nowy sprzęt. W dodatku nie przyczynisz się do zanieczyszczenia środowiska naturalnego elektrośmieciami.

Warto pamiętać o tym, że naprawiamy pralki automatyczne różnych marek. Podczas rozmowy z naszym pracownikiem będziesz mógł upewnić się, że zajmujemy się serwisem także tego modelu, który znajduje się w Twoim domu.

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD