NAPRAWA PŁYT INDUKCYJNYCH – ŚLĄSK, KATOWICE

Profesjonalna naprawa płyt indukcyjnych. Śląsk jest obszarem działalności naszej firmy, Katowice stolicą, gdzie wykonujemy najwięcej usług naprawczych indukcji. Oferujemy inne usługi, takie jak montaż płyt indukcyjnych, elektrycznych, ceramicznych i kuchenek gazowych.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Doświadczenie, wiedza i niezbędne uprawnienia serwisantów to:

naprawa płyt indukcyjnych katowice

 • Podłączenie płyty indukcyjnej u klienta. Możliwość podbicia gwarancji w oparciu o wymagane uprawnienia,
 • Naprawa płyt indukcyjnych i elektrycznych u klienta lub dostarczonej kurierem do firmy,
 • Udostępnienie zastępczych płyt indukcyjnych lub ceramicznych na czas naprawy serwisowej,
 • Przygotowanie kosztorysu naprawy lub naprawa w oparciu o politykę zakładu ubezpieczeniowego (dot. umów na ubezpieczony sprzęt AGD).

Naprawiamy rzetelnie, dokonując profesjonalnego serwisu płyty indukcyjnej dla marek: Samsung, Mastercook, Electrolux, Bosch / Siemens, Amica, Whirlpool, Gorenje, Miele, Ariston

W jakim mieście śląska jest najlepsza naprawa płyt indukcyjnych? Katowice i firma Fix AGD! Potwierdzają to opinie klientów. Jeśli szukasz usługi doświadczonego serwisanta, to zapraszamy do kontaktu.

Zadzwoń: 799 058 004

Kompleksowa naprawa kuchenek gazowych dla klientów ze śląska

Mobilny serwis Fix AGD 24h / 7 dni oferuje naprawę kuchenek gazowych z bezpłatnym dojazdem.

Doświadczenie, wiedza i niezbędne uprawnienia serwisantów to:

serwis kuchenki indukcji

 • Naprawa i serwis kuchenki gazowej u klienta,
 • Czyszczenie lub wymiana dysz,
 • Wymiana iskrowników, generatora iskry,
 • Wymiana termopary
 • Serwis lub wymiana zaworów / pokręteł od gazu,
 • Wymiana grzałki,
 • Wymiana termostatu,
 • Przygotowanie kosztorysu naprawy lub naprawa w oparciu o politykę zakładu ubezpieczeniowego (dot. umów na ubezpieczony sprzęt AGD).

Serwis płyt indukcyjnych, elektrycznych, ceramicznych oraz kuchenek gazowych to codzienna praca naszych fachowców. Każde kolejne zlecenie, to nowe, bezcenne doświadczenie ubogacające nasz serwis AGD. Zgłaszając do nas awarię sprzętu AGD masz pewność, że natychmiast wyślemy do Ciebie profesjonalny serwis. Płyty indukcyjne i kuchenki gazowe są naprawiane w dniu zgłoszenia. Podczas naprawy serwisant każdorazowo informuje klienta o awarii, wymienianych częściach na oryginalne bądź tańszych zamiennikach. Serwis indukcji jest przejrzysty dla klienta i kompleksowy w realizacji. Fix AGD to sprawna naprawa płyt indukcyjnych – Katowice, jako stolica śląska jest traktowana przez nas priorytetowo!

Awarie płyt indukcyjnych

Chronisz środowisko naturalne przed AGD śmieciami

Decydując się na naprawę pralki chronisz środowisko naturalne przed nawarstwianiem się elektrośmieci, chronisz swój portfel przed nieplanowanymi wydatkami i oszczędzasz czas w poszukiwaniu nowego sprzętu AGD czy transporcie pralki do stacjonarnego serwisu bo fachowcy z FixAgd rozwiążą każdy problem na miejscu u klienta.


onz
Czy wiesz, że w 2019 roku ONZ ogłosił dramatyczny raport, w którym opisał bezprecedensową skalę zaniku przyrody naturalnej i wymierania gatunków? Podkreślono, że potrzebne są pilne i zdecydowane działania, które pozwolą powstrzymać rozpad ekosystemu.  W raporcie 145 specjalistów z 50 krajów na zlecenie ONZ opisało obecny stan i przyszłość naszej planety. Wynika z niego, że przez działalność człowieka może wyginać milion gatunków, stracimy lasy, a woda będzie coraz bardziej zanieczyszczona.


Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD