Serwis pralek – Sosnowiec

Masz kłopoty ze swoją pralką? Chcesz znaleźć sprawdzony serwis pralek w Sosnowcu, który zawsze byłby w pogotowiu w przypadku potrzeby nagłej naprawy? Boisz się, że Twoja pralka zepsuje się w najmniej oczekiwanych okolicznościach? Jeżeli tak, to skorzystaj z usług naszej firmy Fix AGD!

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Mobilna naprawa pralek – Sosnowiec i okolice

Kiedy pralki odmawiają posłuszeństwa często myślimy, że czas na zakup nowego sprzętu. Tymczasem istnieje duże prawdopodobieństwo, że z pomocą wykwalifikowanego fachowca nasze urządzenie odzyska siły witalne i wróci do pracy jeszcze na długie lata. Jednocześnie bardzo często zdarza się także, że nieuczciwi majstrzy naciągają klientów na serię niepotrzebnych napraw, które na wiele się już nie zdadzą, gdyż sprzęt powinien być po prostu wymieniony.

W przypadku korzystania z usług firmy Fix Agd możemy mieć pewność, że takie sytuacje nie będą miały miejsca. Fachowcy współpracujący bowiem z firmą są nie tylko doskonale wykwalifikowani, ale także rzetelni i przede wszystkim uczciwie wykonują swoją pracę, ceniąc sobie przede wszystkim dobro klientów.

Sprawny serwis pralek

Kontakt z serwisem jest możliwy w sposób telefoniczny, ale także za pośrednictwem poczty elektronicznej, czy formularza zamieszczonego na stronie. Po wnikliwym zapoznaniu się z naszym problemem, pracownik firmy Fix Agd zleci naszą sprawę stosownemu serwisantowi, wykwalifikowanemu w konkretnej dziedzinie.

Następnie w przeciągu 30 min serwisant, który zajmie się naprawą naszego sprzętu skontaktuje się z nami telefonicznie w celu ustalenia konkretnego czasu spotkania, zgodnie z naszymi preferencjami. W umówionym czasie przyjedzie on na miejsce i zdiagnozuje nasz sprzęt.

Następnie na podstawie swojej wiedzy i stanu technicznego naszego sprzętu serwisant dokładnie opowie nam o konieczności przeprowadzenia stosownych napraw i udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania. Ponadto sporządzi on kosztorys, w którym wszelkie koszty będą jawne i z góry wiadome.

Po akceptacji przez nas wszelkich kosztów, które niesie za sobą naprawa, serwisant przystąpi do pracy. Z naszych doświadczeń wynika natomiast, że w 80% przypadków wszelkie usterki są naprawiane podczas pierwszej wizyty i nie ma potrzeby dalszych zmartwień.

Fix Agd – dlaczego warto?

Firma Fix Agd zajmuje się ogólnym serwisem sprzętów AGD nie, jedynie pralek, choć te urządzenia stanowią jej specjalność. Jeżeli spotykają nas problemy z piekarnikiem, zmywarką, suszarką, płytą indukcyjną, a nawet programatorem możemy śmiało zgłosić się do najlepszych fachowców na Śląsku. Jeżeli nie mamy jednak pewności czy firma przyjmie nasze zgłoszenie z uwagi na nietypowość naszego sprzętu i tak powinniśmy skontaktować się i zapytać.

Na stornie internetowej serwisu znajdziemy również liczne, fachowe porady AGD dotyczące utrzymania urządzeń gospodarstwa domowego, które mogą być bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu i zapewnić naszym sprzętom długowieczność.

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD