NAPRAWA SUSZAREK DO UBRAŃ – KATOWICE

FixAgd jako mobilny serwis 24H zrzesza fachowców wyspecjalizowanych w zakresie naprawy suszarek do ubrań, określanych także jako pralko-suszarki. Katowice – stolica woj. śląskiego to główne miejsce realizacji naszych usług. Sprzęt AGD w dzisiejszych czasach jest produkowany w taki sposób, że już kilka lat po zakupie coś może się zepsuć. Dotyczy to także pralko-suszarki, dlatego naprawiamy sprzęt głównie od powszechnie znanych producentów: AEG, Ardo, Amica, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi oraz innych.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Jak naprawiamy pralko-suszarki dla klientów ze śląska?

naprawa pralko-suszarek

Serwis suszarki do ubrań i sprawna naprawa, to nasz główny priorytet. Klient będzie zadowolony, nam wystawi pozytywną opinię i poleci dla znajomych. Wszyscy są wygranymi. Regularnie dostajemy telefony i maile od klientów zgłaszających niesprawne działanie pralko suszarki. Zobacz popularne awarie suszarek do ubrań. Usługa naprawy sprzętu realizowana jest natychmiastowo poprzez przekazanie kontaktu do serwisanta współpracującego z Fix AGD. Awarie, usterki i wadliwe części są w zdecydowanej większości przypadków wymieniane jeszcze tego samego dnia, podobnie się dzieje z przywróceniem urządzenia do użytkowania. Ostatecznie szybkość usunięcia awarii w pralko suszarce zależy od stopnia komplikacji namierzonej przez serwisanta usterki. Jeżeli wymagana jest naprawa, wówczas dana część jest wymieniana na nowy oryginał lub tańszy zamiennik po uprzedniej zgodzie właściciela sprzętu AGD.

Chronisz środowisko naturalne przed AGD śmieciami

Decydując się na naprawę pralki chronisz środowisko naturalne przed nawarstwianiem się elektrośmieci, chronisz swój portfel przed nieplanowanymi wydatkami i oszczędzasz czas w poszukiwaniu nowego sprzętu AGD czy transporcie pralki do stacjonarnego serwisu bo fachowcy z FixAgd rozwiążą każdy problem na miejscu u klienta.


onz
Czy wiesz, że w 2019 roku ONZ ogłosił dramatyczny raport, w którym opisał bezprecedensową skalę zaniku przyrody naturalnej i wymierania gatunków? Podkreślono, że potrzebne są pilne i zdecydowane działania, które pozwolą powstrzymać rozpad ekosystemu.  W raporcie 145 specjalistów z 50 krajów na zlecenie ONZ opisało obecny stan i przyszłość naszej planety. Wynika z niego, że przez działalność człowieka może wyginać milion gatunków, stracimy lasy, a woda będzie coraz bardziej zanieczyszczona.


Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD