Serwis AGD Siemianowice Śląskie

Urządzenia elektryczne, które wykorzystujemy w naszym domu do codziennych prac, bardzo często ulegają różnym awariom. Problemy techniczne mogą dotyczyć w szczególności zmywarek, pralek, kuchenek indukcyjnych, piekarników i innych akcesoriów, do działania których wymagana jest energia elektryczna. W tym celu uruchomiliśmy usługi napraw sprzętu AGD w Siemianowicach Śląskich i okolicach.

Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Jakiej usługi potrzebujesz?

Naprawa pralek, zmywarek, indukcji – Siemianowice Śląskie

Nasza firma działająca na terenie województwa śląskiego pomaga w tego typu defektach i problemach, dojeżdżamy do klienta, gdzie najczęściej odbywa się naprawa AGD. W szczególności dotyczy to klientów zamieszkałych w Siemianowicach Śląskich – jesteśmy w stanie szybko i sprawnie dotrzeć do klienta, a następnie dokonać szczegółowej diagnozy popsutej zmywarki czy płyty indukcyjnej. Naprawa pralek czy innego sprzętu jest realizowana profesjonalnie i rzetelnie. Choć nasi fachowcy uwijają się jak mrówki i działają tak szybko, jak to możliwe, to naszym głównym mottem jest zapewnienie fachowej, rzetelnej naprawy AGD – bez pośpiechu, z dokładnie dokonaną analizą uszkodzeń.

naprawa pralek siemianowice śląskieNasz serwis AGD Siemianowice Śląskie działa w tym mieście od niedawna. Jakiś czas temu znacznie rozszerzyliśmy swój pakiet usług i jesteśmy w stanie dokonywać napraw na całym Górnym Śląsku. Dzięki zaufaniu klientów dokonaliśmy milowego kroku naprzód – pozwoliło nam to oferować swoje usługi nie tylko w Katowicach, Chorzowie czy Sosnowcu, ale także w nieco mniejszych miejscowościach, takich jak Siemianowice Śląskie, Będzin, Mysłowice czy Świętochłowice.

Naszą główną działalnością jest naprawa pralek elektrycznych i chętnie podejmiemy się diagnozy powstałego defektu. Nie ogranicza nas to i chętnie podejmujemy się usuwania usterek w innych akcesoriach gospodarstwa domowego, a naszą dobrze wykonaną pracę potwierdzają liczne opinie i oceny pozostawione w internecie przez zadowolonych domowników.

Od trafnej diagnozy do fachowej naprawy sprzętu AGD

Na rynku ogłoszeniowym możemy natknąć się na wiele ofert i propozycji skierowanych do osób poszukujących dobrego serwisanta. Niestety, fachowcy, którzy ogłaszają się za pośrednictwem stron internetowych nie zawsze posiadają odpowiednie umiejętności i szeroką wiedzę – a są to czynniki bez dwóch zdań potrzebne aby sprawnie naprawiać nowoczesny sprzęt. Niektóre pralki, kuchenki indukcyjne czy zmywarki posiadają wiele skomplikowanych systemów elektronicznych.

Gołym okiem widoczny jest znaczny postęp technologiczny, który wpływa również na rozbudowaną konstrukcję dzisiejszych sprzętów AGD. To zaś wymusza na fachowcach posiadania odpowiednich predyspozycji i bycia na czasie w kwestiach nowinek technologicznych. Nasi serwisanci taką wiedzę posiadają, a dokonywanie napraw jest dla nich nie tylko pracą, ale i pochłaniającym hobby.

Naprawa AGD Siemianowice Śląskie nie zrujnuje stanu portfela w razie konieczności dokonania serwisu. Cena będzie uzależniona od skomplikowania napraw. Stałym kosztem jest jednak cena za dojazd i dokonanie fachowej analizy problemu. W przypadku niewielkich napraw, takich jak wymiana okablowania czy dokonanie zamiany niedziałającej części na nową, przywrócenie sprzętu do pełni sprawności może kosztować ok. 150 zł. Cena będzie także zależna od rodzaju naprawianego sprzętu, kosztów uszkodzonych komponentów i czasu potrzebnego do zrealizowania usługi.

Jakich firm naprawiamy sprzęt AGD?

Jesteśmy wszechstronni, zarówno co do rodzaju naprawianego sprzętu, jak i jego producentów.

Mogą więc prosić nas o pomoc właściciele urządzeń następujących marek:

 • LG
 • Bosch
 • Siemens
 • Ariston / Indesit
 • Electrolux
 • Whirlpool
 • Candy
 • Amica, Samsung
 • Mastercook
 • Gorenje
 • Miele

Profesjonalna naprawa AGD Siemianowice Śląskie

Uszkodzone urządzenia korzystające z prądu mogą być niebezpieczne dla użytkownika. Jeśli korzystamy z zepsutej pralki czy zmywarki, możemy doprowadzić do zwarcia instalacji. Jest to ryzykowna sytuacja, przez którą możemy stracić dorobek swojego życia. Osoba, która będzie wykonywać naprawy sprzętów powinna być zatem fachowcem godnym zaufania.

Warto skorzystać z usług takich profesjonalistów, którzy mają dobrą opinię i są polecani przez innych, zadowolonych klientów. Nasz serwis jest transparentną firmą, posiadającą możliwość wystawiania ocen na internecie i zostawiania komentarzy. Zaufanie klientów z Siemianowic Śląskich pozwoliło nam się stać „pewną i solidną firmą”, dysponującą szeroką kadrą wykwalifikowanych pracowników.

Dzielnice Siemianowic Śląskich, gdzie realizujemy naprawy sprzętu AGD

 • Bytków
 • Bańgów
 • Centrum
 • Michałkowice
 • Przełajka

Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD