Naprawa piekarników – Katowice

naprawa piekarnika katowiceJako profesjonalny serwis sprzętu AGD posiadamy w szeregach naszej śląskiej firmy specjalistów od naprawy piekarników w Katowicach, Chorzowie, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej, Mysłowicach, Siemianowicach Śląskich, Będzinie i Czeladzi. Nasi fachowcy są zawsze dostępni 24h / 7 dni w tygodniu na Państwa zgłoszenia.

W dzisiejszych czasach kupując nawet drogi piekarnik musimy się liczyć, że po kilku latach ulegnie on awarii.

Aby nie narażać się na dodatkowe koszty związane z zakupem nowego sprzętu, warto postawić na serwisantów Fix AGD, którzy zrobią wszystko, aby przywrócić piekarnikowi drugie życie i zrobić to jak najtaniej.

Wykonujemy mobilny serwis piekarników stworzonych przez producentów: AEG, Ardo, Amica, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Daewoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi oraz innych.

Zadzwoń: 799 058 004

Serwis piekarników dla klientów ze śląska

Twój piekarnik odmówił posłuszeństwa, a impreza okolicznościowa już wieczorem? Sprawdź awarie piekarnika. Nie pozwól by emocje przejęły nad Tobą kontrolę. Zanim zdecydujesz się na zakup nowego piekarnika zapoznaj się z naszą ofertą:

  • Zgłaszasz nam problem jaki masz z piekarnikiem
  • Pracownik serwisu FixAgd przypisze do zgłoszenia serwisanta kompetentnego w zakresie przyjętej usterki piekarnika
  • Do 30 min skontaktuje się z Tobą serwisant ustalając dogodny dla Ciebie termin wizyty.
  • Fachowiec dojedzie na wskazany adres i dokona diagnozy piekarnika.
  • Po akceptacji kosztów naprawy, serwisant przystępuje do realizacji zlecenia.
  • 80% usterek piekarnika jest usuwanych przy pierwszej wizycie tego samego dnia.
Szukasz uczciwego serwisanta AGD? Szybko dojedziemy do Twojego mieszkania i sprawnie naprawimy sprzęt AGD, udzielając gwarancji na każdą usługę. Zadzwoń i zamów serwis AGD. Zadzwoń: 799 058 004 serwis@fixagd.pl Wypełnij formularz

Skuteczne i kompleksowe naprawienie piekarnika z FixAgd

naprawa piekarnik katowice

Naprawa piekarnika to codzienność w pracy serwisanta sprzętu AGD. Codziennie otrzymujemy prośby od naszych klientów z prośbą o sprawną naprawę i szybki dojazd do domu. Natychmiast wysyłamy do Ciebie serwisanta, który w większości przypadków tego samego dnia usunie przyczynę awarii piekarnika. W nadzwyczajnych sytuacjach serwis piekarników może się wydłużyć, gdy charakter awarii będzie o wiele bardziej skomplikowany. Serwisant z Fixagd każdorazowo poinformuje klienta o przyczynie awarii, wymienionych częściach na oryginalne, bądź o tańszych i równie solidnych zamiennikach.

Zadzwoń: 799 058 004

Chronisz środowisko naturalne przed AGD śmieciami

Decydując się na naprawę pralki chronisz środowisko naturalne przed nawarstwianiem się elektrośmieci, chronisz swój portfel przed nieplanowanymi wydatkami i oszczędzasz czas w poszukiwaniu nowego sprzętu AGD czy transporcie pralki do stacjonarnego serwisu bo fachowcy z FixAgd rozwiążą każdy problem na miejscu u klienta.


onz

Czy wiesz, że w 2019 roku ONZ ogłosił dramatyczny raport, w którym opisał bezprecedensową skalę zaniku przyrody naturalnej i wymierania gatunków? Podkreślono, że potrzebne są pilne i zdecydowane działania, które pozwolą powstrzymać rozpad ekosystemu.  W raporcie 145 specjalistów z 50 krajów na zlecenie ONZ opisało obecny stan i przyszłość naszej planety. Wynika z niego, że przez działalność człowieka może wyginać milion gatunków, stracimy lasy, a woda będzie coraz bardziej zanieczyszczona.


Naprawa i serwis AGD: pralki, zmywarki, piecyki, piekarniki, płyty indukcyjne, płyty ceramiczne:
AEG, Amica, Ardo, Ariston, Beko, Bosch, Brandt, Candy, Deawoo, Electrolux, Gorenje, Hoover, Indesit, LG, Mastercook, Miele, Polar, Samsung, Siemens, Whirlpool, Zanussi i inne.

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE TO MIEJSCE, GDZIE NAPRAWIAMY SPRZĘT AGD

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

OFERTA NAPRAWY SPRZĘTU AGD